Haber

Emel Atıcı kimdir, kaç yaşındadır? Emel Atıcı hangi dizide rol aldı?

Bir Vakitler Çukurova dizisinin oyuncularından Emel Aıcı ve kızı Hande Püryan, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkıma neden olan depreme yakalandı. Emel Atıcı arama motorlarında öldü mü? Emel Atıcı ne zaman ve neden öldü? Emel Atıcı kimdir? sorularına yanıt aradı. Peki Emel Aıcı kimdir, kaç yaşındadır? Emel Atıcı hangi dizide rol almıştır? Emel Atıcı ve kızı kimdir? Detaylar burada…

YILANI ATICI KİMDİR?

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat 2023 Pazartesi günü meydana gelen ve tüm Türkiye’yi derinden yaralayan depremlerde bir zamanlar Çukurova’da forma giyen Emel Aıcı, kızı Püryan Aıcı ile birlikte hayatını kaybetti. Bahse ilişkin olarak TIMS&B Productions’tan resmi açıklama geldi.

Yapım şirketi Tims & B, saldırgan için bir taziye mesajı yayınladı.

Oyuncu Sibel Taşçıoğlu, aynı dizide rol aldığı Emel Atıcı için; “Sevgili arkadaşımız Emel Aıcı, Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun…” paylaşımında bulundu.

Beykoz Üniversitesi, “Üniversitemizin 2014-2015 Sivil Hava Taşımacılığı İşletmeciliği bölümü mezunu Hande Püryan Aıcı ve annesi Emel Aıcı’yı depremde kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Beykoz Üniversitesi ailesi olarak mezunumuz sevgili Püryan’a ve kıymetli ailesine teşekkür ederiz. Anneye Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.” paylaşılarak duyurulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu