Teknoloji

Starfield’da Düşman Gemileri Yağmalanabilir mi?

 
Artık çıkışına zaman varken, Bethesda’nın şu sıralar geliştirmekte olduğu uzay temalı açık dünya rol yapma oyunu Starfield için yeni varsayımlar ve detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyun için daha önce yayınlanan görüntülerin ardından çeşitli oyun içi detaylar bizlere gösterildi ve pek çok hayran bu görüntüler aracılığıyla oyunun birçok mekaniklerini gördü. Şimdi ise PCGamesN, daha önce yayınlanan 15 dakikalık oynanış görüntülerinden çeşitli tahminlerde bulundu.
 
PCGamesN, düşman gemilerinin oyunda yağmalanabileceğini belirtiyor
 
 
 
Daha önceki görsellerden elde edilen verilere göre oyunda mağlup olan uzay gemilerini yağmalama sisteminin olacağı belirtiliyor. Bu ganimet sistemi sayesinde birçok kaynağı ele geçirip depomuza koyabileceğiz. Ancak bu yağmalama sisteminin otomatik mi yoksa manuel mi olacağı bilinmiyor: Peki oyuncu, yok olan bu gemiyi tek bir tuşla saniyeler içinde yağlayabilecek mi, yoksa başka bir işlem mi gerekecek… Bu şu an net değil.
 
Bu mekanik PCGamesN tarafından öne sürüldü. Daha önce yayınlanan 15 dakikalık oynanış sekansı sayesinde PCGamesN, bu mekaniğin oyuna dahil edileceğini belirtmişti. Aşağıda paylaştığım videoda 11:45’e giderseniz bir geminin yenildiğini göreceksiniz ve bu gemi yenildiğinde iddialar başlıyor.
 
Aslına bakarsanız ganimet mekaniğinin aslında bu oyunda yer alması herkesin beklediği bir özellik.
 
Daha önce yayınlanan oyun videosu
 
 

habercarsibasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu